Alex Sparky Photography

лого

ALEX SPARKY
PHOTOGRAPHY

6 років тому, 31 січня 2018 року, в Києві, під час традиційної ранкової пробіжки, зупинилося серце першого космонавта незалежної України Леоніда Каденюка. За три дні до цього йому виповнилося 67.

Якось я подумав, що, мабуть, бачив нашого космонавта у видошукач фотокамери разів 50, не менше. А потім задумався, чи не прибрехав? Порився в архівах, так і є: лише 54 документально підтверджені зустрічі. А були й інші…

З 2004 року ми бачились із ним щорічного. Іноді це була одна єдина зустріч за рік, а іноді й 13 разів бачилися, як у 2017-му, наприклад. Часто здається, що твоя робота – нікому не потрібна рутина, а коли погортав усі ці фото, зрозумів, що і я прожив ці 14 років цікаво і не дарма. Адже на них і президенти, і космонавти, і льотчики, і вчені, і ректори, і конструктори… І я, виходить, відобразив історію. Космофотолітописець, як назвав мене одного разу пан Колесник. І я ще досі продовжую це робити, хоча і не так активно, як колись. Ось тільки ніколи вже не буде на моїх нових світлинах першого і все ще єдиного українського космонавта Леоніда Костянтиновича Каденюка.

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

Світла пам’ять!


Підпишіться на мій блог, щоб стежити за оновленнями на сайті!

Поділитися дописом:

Один відгук

  1. Світла пам’ять шановному першому космонавту нашої незалежної держави! Згадується вислів “рукописи не горять…” Фотографії теж!..Дякую Вам, Олександре, за збереження історії на кадрах. Сьогодні я теж згадую і пишаюся тим, що була дотична до роботи у космічній галузі. Сподіваюсь побачити кращі часи…А вони однозначно попереду!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *