Alex Sparky Photography

лого

ALEX SPARKY
PHOTOGRAPHY

Марина

Саша, з величезним задоволенням дивлюся твої роботи - супер! Браво! Молодець, що вирішив зібрати їх на сайті. Залишила пару коментарів під двома портретами, Юлі та Дівчинки-Літо, вони мені сподобалися більш за всі. І фото з тінями та у парку Перемога просто бомбезні. Ти на правильному шляху, продовжуй цю справу обов’язково!!!

Валерія

Саша, я як зайшла так і залипла на твоєму сайті! Дуже круто!!! Ти великий молодець, що створив свою сторінку! Давно треба було вийти з тіні! Країна має знати не лише своїх героїв, а й своїх талантів! Коротше, я твій майбутній клієнт, якщо що!

Олена

Чарівні фото - у Вас справжній талант. Це справді дуже красиво - я просто залипла на перегляді! Без перебільшення - це круто!

Жіноча фотосесія
Вікторія

Фото цього ідеального для мене дня є не просто відмінними, а найкращими за всі мої 41. І все, що з нами назавжди залишається - це емоції, прожиті миті... Прожиті недаремно, бо в них ми були щасливі! Дякую Олександру за чудові фотографії та яскраві емоції.

Чоловічий портрет
Сергій

Вдячності та неприхованої реклами пост. Не люблю фотографуватися. Про професійну фотосесію й мови ніколи не було. Та й можливості теж. Через брак часу, натхнення і розуміння - нащо воно потрібно? А можливо через те, що серед близьких друзів маю людину, яка живе фотографією. Справжній крафтовий фотограф-любитель з власною іскрою та стилем. Всі мої профілі містять фото, яке він зробив колись, спіймавши мене, вдалий ракурс, гарне освітлення і момент натхнення. Нещодавно Олександр відкрив власний сайт, де можна побачити його роботи. Можливо, колись зможу прийти на його персональну фотовиставку офлайн. Дуже раджу звернути увагу всіх, хто захоплюється фотографією, або має бажання увіковічити свій образ у цифровій вічності.

Жіночий портрет
Антоніна

О, чудово, це просто насолода передивлятись фото на сайті. Особливо люблю буденні фото міста і репортажі... Завжди не можу повірити, що мої фото збереглися. Дякую, твої роботи - це найгарніші фото, що були зроблені того вечора. І взагалі.